Kahve

ANASAYFAKAHVE

Espresso Özel Harman

1kg Fındık Çikolata

Presso Espresso Özel Harman'ı geçmişten gelen İtalyan Espresso stil ve kültürünü kupanıza taşır. SCA'nın (Specialty Coffee Association) belirlediği kurallara uygun kavrulmuştur, SCA kriterleri üzerinden 83 puanla değerlendirilmiştir ve 1350 - 1800 metre arasında yetişen kahve çekirdekleriyle, fındık ve çikolata tatlarında baskın ama dengeli bir içim lezzeti sunar.

Filtre Kahve Özel Harman

1kg Colombia Supremo Lucero Brazil Santos Dolgun Gövde Sütlü Çikolata

Harman olarak geçen Presso Filtre Kahve, SCA‘nın (Specialty Coffee Association) belirlediği kurallara uygun olarak kavrulmuştur. İçerisinde Colombia Supremo Lucero ve Brazil Santos yörelerinden özel olarak hasat edilen çekirdeklerle kahve keyfini sizin için son yuduma kadar canlı tutar. 1350 metre rakım üstü 2018 hasatları dolgun bir gövdeye sahiptir ve sütlü çikolata notları baskındır.

Burundi Kirezi

250gr Burundi Yumuşak Gövde Şeftali Kırmızı Erik

Kirezi yerel dilde “a thing of beauty” güzel şey anlamını taşıyan, Kuzeyde Ngozi’nin kırmızı topraklarında yetişen kahve kirazları 10-12 saat aerobic fermantasyon uygulamasından sonra “Cup of Excellence” ödüllerine sahip yıkama istasyonlarında işlem gördükten sonra kurutulur. Yumuşak gövdesi ve tatlı yapısı ile keyifli bir içim sağlar.

Honduras La Finca Rosa

250gr Honduras Yüksek Gövde Tatlı Bitkisel Tatlar

La Finca Rosa, Honduras’ın en batıdaki kahve yetiştirme bölgesidir. Bölgedeki rakım deniz seviyesinden 1100-1600 metre yüksekliktedir. Üreticiler kahvelerini geleneksel tamamen yıkanmış işlemle işler. Güçlü gövdeli ve tatlı profili, bitkisel ve çikolata notaları ile klasik fakat doygun bir kahve deneyimi yaşatır.

Colombia Lucero

250gr Kolombiya Dolgun Gövde Sütlü Çikolata Mandalina

Lucero Supremo, Atlantik Okyanusu’nda 1400 metre yükseklikteki La Celia Bölgesi’nde bulunan 200 küçük ölçekli çiftçinin 17/18 elek çekirdeklerinden oluşan bu harman, sizin için hazırlanan özel kavurma profili ile kahve keyfini sonuna kadar yaşatır.

Türk Kahvesi

250gr Geleneksel Türk

Dibek Kahvesi

250gr Geleneksel Türk